top of page
Hurá na duchy aneb Zachraňme divadlo s Majdou a Petrem

Představení oblíbených nejen dětských herců Magdaleny Reifové a Petra Vacka, které jistě znáte z pořadu ČT Déčko „Písničkohraní. Kromě toho Vás Majda již léta provází pořadem „Kouzelná školka“, na kterém spolupracuje i jako scénaristka.

 

Představení zábavnou a strašidelně napínavou formou ukazuje dětem, jak se správně chovat v divadle, na koncertě atd. Celý pořad je provázen oblíbenými písničkami Hany Navarové na texty Jana Vodňanského, které rovněž můžete znát z televize, rozhlasu i CD interpretky Magdaleny Reifové a Petra Vacka.

PÍ-SNI-ČKO-VÁ-NÍ

Divadelní skládanka pro malé i pokročilé!

 

Magdalena Reifová a Petr Vacek vás pobaví v divadelním představení plném veselých scének a písniček, určeném všem divákům od tří let. Pořad volně navazuje na televizní sérii Písničkohraní z tvorby ČTD.

 

V průběhu představení Majda s Péťou vtipným způsob informují, vzdělávají a baví nejen děti pěknými písničkami o světě kolem nás. 

Oba hlavní představitelé veselou, zábavnou a interaktivní formou provedou malé diváky světem divadla, tajemství velkých sálů a jejich nástrah.
bottom of page